Διάκριση μαθητών του Γυμνασίου Άνοιξης στο 1ο Διαδικτυακό Φεστιβάλ Μαθηματικών

Στο 1ο Διαδικτυακό Μαθητικό Μαθηματικό Φεστιβάλ στις 8 Απριλίου 2021 για όσους από τους συμμετέχοντες μαθητές/τριες Γυμνασίου, που λάβουν μέρος στην επίλυση γρίφων και πετύχουν βαθμολογία μεγαλύτερη του 80% θα τους αποσταλεί αριστείο διάκρισης.

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε τα ονόματα των δώδεκα μαθητών του Γυμνασίου Άνοιξης, που έλαβαν Αριστείο.
Α Γυμνασίου: Καραμηνάς Γεράσιμος, Κούρτης Χαράλαμπος, Λέβα Μαργαρίτα, Λύρας Παναγιώτης, Πόπα Μελίνα, Σαραντοπούλου Αριάδνη, Χάλαρη Φλώρα, Χαριάτης Διονύσης
Β Γυμνασίου: Βούλγαρη Ειρήνη, Κουτρουμάνου Βασιλική
Γ Γυμνασίου: Δρούτσα Σταυρούλα, Κουτρομάνου Νικολέττα.

Το Αριστείο αυτό είναι μια σημαντική διάκριση και βοηθά στην εμψύχωση και ενθάρρυνση των μαθητών μας.

Η Διεύθυνση του Γυμνασίου Άνοιξης και ο Σύλλογος καθηγητών, δίνει τα συγχαρητήριά του στους μαθητές μας, με ευχές για καλή πρόοδο και πάντα επιτυχίες.

Θερμές ευχαριστίες επίσης και στην κ. Πούλιου, για τον συντονισμό της εν λόγω συμμετοχής.

Αφήστε ένα σχόλιο